Strona główna

Akademia Wesołego Przedszkolaka - Przedszkole Niepubliczne z oddziałami integracyjnymi, ul. Armii Krajowej 268, 40-672 Katowice. 32 353 91 40, biurowesoly-przedszkolak.pl. Przedszkole Niepubliczne z oddziałami integracyjnymi. Serdecznie dziękujemy za Państwa obecność. W Dniu Otwartym Akademii. Ze względu na duże zainteresowanie, wszystkich zainteresowanych,. Bardzo prosimy o przesyłanie. Znajdujących się na stronie.

OVERVIEW

This web page wesoly-przedszkolak.pl currently has a traffic ranking of zero (the lower the more users). We have scanned twenty pages inside the website wesoly-przedszkolak.pl and found zero websites referring to wesoly-przedszkolak.pl.

WESOLY-PRZEDSZKOLAK.PL RANKINGS

This web page wesoly-przedszkolak.pl has seen a fluctuation levels of traffic for the whole of the year.
Traffic for wesoly-przedszkolak.pl

Traffic ranking (by month) for wesoly-przedszkolak.pl

Traffic ranking by day of the week for wesoly-przedszkolak.pl

WHAT DOES WESOLY-PRZEDSZKOLAK.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of wesoly-przedszkolak.pl Mobile Screenshot of wesoly-przedszkolak.pl Tablet Screenshot of wesoly-przedszkolak.pl

WESOLY-PRZEDSZKOLAK.PL HOST

I identified that a lone page on wesoly-przedszkolak.pl took two thousand one hundred and twenty-five milliseconds to load. Our web crawlers could not observe a SSL certificate, so therefore I consider wesoly-przedszkolak.pl not secure.
79.96.16.167

I diagnosed that this domain is operating the IdeaWebServer/v0.80 server.

Strona główna

DESCRIPTION

CONTENT

This web page wesoly-przedszkolak.pl had the following on the web site, "Akademia Wesołego Przedszkolaka - Przedszkole Niepubliczne z oddziałami integracyjnymi, ul." We viewed that the webpage said " Armii Krajowej 268, 40-672 Katowice." It also said " 32 353 91 40, biurowesoly-przedszkolak. Przedszkole Niepubliczne z oddziałami integracyjnymi. Serdecznie dziękujemy za Państwa obecność. Ze względu na duże zainteresowanie, wszystkich zainteresowanych,."

SEEK SUBSEQUENT WEB SITES

O nas Wesoły Skrzat

Wesoły Skrzat to trzy apartamenty wyczarowane z budynku i stodoły pochodzącej z XIX wieku. Odsłonięta, stara, drewniana konstrukcja, wiekowe meble i soczyste kolory tworzą bajkową atmosferę tego miejsca. Zamykając oczy łatwo możemy sobie wyobrazić Wesołego Skrzata wyskakującego zza węgła. Zapraszamy do galerii i do zobaczenia! Tel 48 663 440 771.

Przedszkole Wesoły Delfinek

Miło mi poinformować, że od września 2008r. Moim marzeniem było utworzenie przedszkola, które będzie miejscem stwarzającym dziecku warunki i możliwości rozwoju fantazji, wewnętrznej indywidualnej aktywności. Moją wizją jest, aby przedszkole stało się miejscem, które dzieci akceptują, postrzegają jako azyl bezpieczeństwa i radosnego dzieciństwa.

WESOŁY DWÓR. Wesela, Restauracja, Dom weselny. Pionki

Powstał w czerwcu 2009 roku i jest idealnym miejscem na zorganizowanie wspaniałego wesela, bankietu, imprez okolicznościowych, konferencji i szkoleń. Eleganckie wnętrze, profesjonalna i fachowa obsługa oraz wyśmienite potrawy sprawią, że Państwa uroczystość będzie niezapomnianym wydarzeniem. Nasze usługi są na wysokim poziomie co pozwala sprawić żeby przyjęcie było niepowtarzalne.

Najlepsze radio wesolyslazak

Sobota, 3 listopada 2007. Serdecznie witamy wszystkich słuchaczy w nowo powstałym radiu internetowym Wesoły Slązak.

WESOMA Zwickauer Werkzeug- und Sondermaschinen GmbH - Startseite

Wir fertigen Schweißkonstruktionen bis 6m Länge und 3200kg Stückgewicht - und dies äußerst präzise. Das empfiehlt uns für die Automobil- und Akkumulatorenindustrie. Qualifizierte Mitarbeiter und High-Tech Maschinen. Spezialmaschinen und Vorrichtungen für die Automobil- und Akkumulatorenindustrie.